Reklama
Reklama

Trasa na Franowo: przecieka szklany dach na przystanku w tunelu

fot. TOR

Topniejący śnieg i padający deszcz dają się we znaki pasażerom czekającym na tramwaj na przystanku Piaśnicka/Kurlandzka trasy na Franowo. Szklany dach tu przecieka. - Gdy tylko poprawi się pogoda, dach zostanie uszczelniony - zapewnia ZTM.

- Dziurawy dach nad przystankiem Piaśnicka/Kurlandzka (kierunek Franowo) - napisał do nas czytelnik, TOR. Od pewnego czasu na peronie przystankowym rzeczywiście jest mokro. - Wiemy o tym, że występuje tu nieszczelność w szklanym dachu, ale w tej chwili nie możemy wykonać naprawy, ponieważ nie pozwalają na to warunki pogodowe - dowiadujemy się w Zarządzie Transportu Miejskiego.

Naprawa może być wykonana dopiero wtedy, gdy jest sucho i jest odpowiednia temperatura powietrza. - Konieczność wymiany i uszczelnienia szyby występuje również na hali peronowej trasy PST przy Dworcu Zachodnim. Tam ktoś prawdopodobnie rzucił jakimś przedmiotem w szybę. Zasada w tym przypadku jest taka sama jak na trasie na Franowo. Musimy poczekać na odpowiednią pogodę, ale na pewno zostanie to zrobione - kończy pracownik ZTM.

O uszkodzonej szybie w hali peronowej przy Dworcu Zachodnim pisaliśmy TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

34℃
21℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
15.82 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro