Reklama

Kobieta wyrzucona z samochodu na ulicy Bałtyckiej

W piątek wieczorem na ulicy Bałtyckiej wyrzucono z samochodu kobietę. W tej chwili policja nie udziela żadnych szczegółowych informacji na temat tej sprawy.

O sprawie jako pierwszy napisał Głos Wielkopolski, którego dziennikarz przejeżdżał obok miejsca zdarzenia. Policja w tej chwili nie udziela żadnych szczegółowych informacji - Jest to świeża sprawa i w tej chwili nie możemy przekazać żadnych szczegółowych informacji na temat tego wydarzenia - wyjaśnia Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. Według nieoficjalnych informacji kobieta miała na głowie założony worek. Poszkodowana trafiła do jednego z poznańskich szpitali.

Odpoczynek nad morzem? Magia pustych plaż, szum fal, relaks w ciszy. Zarezerwuj pobyt już dziś, naładuj baterie nad Bałtykiem.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawet -18 stopni w Poznaniu. Kiedy ocieplenie?
-4℃
-13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
184.20 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro