Energetyk zaczyna sezon od wygranej

Drugoligowe siatkarki Energetyka Poznań rozpoczęły nowy sezon od wyjazdowego zwycięstwa nad zespołem UKS Jedynka Łomża 3:1, a w sobotę będą podejmować Nike Węgrów.

Podopieczne Nicoli Vettoriego tylko w pierwszym secie miały problemy z Jedynką i uległy 18:25. Kolejne sety należały już do Energetyka, który zdecydowanie przeważał na parkiecie taktycznie i szybko wygrał trzy kolejne odsłony, a cały mecz 3:1. Natomiast w sobotę Energetyk Poznań zmierzy się we własnej hali z zespołem Nike Węgrów. Początek spotkania w hali klubowej przy ul. Grunwaldzkiej (wejście od ul. Bukowskiej) o godz. 18.00, a wstęp jest bezpłatny.

Wyniki 1. kolejki II ligi kobiet:
(sobota, 28 września 2013 roku)
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:21, 25:21, 15:25, 14:25, 15:11)
Nike Węgrów - AZS AWF Warszawa 3:0 (25:17, 25:22, 25:15)
Jedynka Łomża - Energetyk Poznań 1:3 (25:18, 17:25, 16:25, 18:25)
Victoria Lubliniec - Łaskovia Łask 0:3 (12:25, 22:25, 26:28)