Reklama
Reklama

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne nagrodzone

fot. TriGranit
fot. TriGranit

Poznańskie Zintegrowane Centrum Komunikacyjne jeszcze nie zaczęło w całości działać, a już ma na swoim koncie nagrody. Podczas rozdania European Property Awards obiekt nagrodzono pięcioma gwiazdkami w kategorii Najlepszy Obiekt Wielofunkcyjny w Polsce oraz wyróżniono go w kategorii Najlepszego Obiektu Handlowo-Usługowego w kraju.

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne z już funkcjonującym dworcem PKP oraz mającymi do niego dołączyć dworcem PKS oraz centrum handlowym Poznań City Center otrzymało dwa wyróżnienia w konkursie European Property Awards.

- Nasza inwestycja zdobyła nagrodę pięciu gwiazdek w kategorii Najlepszego Obiektu Wielofunkcyjnego w Polsce, a także wyróżnienie w kategorii Najlepszego Obiektu Handlowo-Usługowego w Polsce - wyjaśnia Przemysław Terlecki z TriGranitu. - Doceniony został w ten sposób innowacyjny charakter projektu. Nagrody te są wyrazem uznania dla zaangażowania funduszu Europa Capital LLP oraz firm TriGranit Development Corporation i PKP SA w powstanie Poznań City Center - dodaje.

- European Property Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości i inwestycji. Eksperci z rynków międzynarodowych oceniają projekty i wybierają najlepsze realizacje. Sukces Poznań City Center osiągnięty jeszcze przed otwarciem obiektu traktujemy jako ogromny zaszczyt i powód do dumy - podkreślił Árpád Török, dyrektor generalny TriGranit Development Corporation.

Centrum handlowe w ZCK zacznie działać 25 października. Gotowe wówczas będą również przestrzenie dworca autobusowego, ale tylko od PKS-u zależy czy na 25 października uda się tu zamontować wszystkie systemy, by bez problemów obsługiwać pasażerów.

ZCK nie jest pierwszym obiektem w Poznaniu wyróżnionym w konkursie European Property Awards. W 2011 roku tytuł "Best Office Development for Poland" otrzymał Murawa Office Park położony przy ulicy Murawa (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro