Reklama
Reklama

Murawa Office Park najlepszym biurowcem w Polsce

Wyróżnienie European Property Award 2011 w kategorii "Best Office Development for Poland" trafiło do poznańskiego budynku Murawa Office Park.

23 września w Londynie odbyła isę uroczysta gala, podczas której rozdano nagrody w prestiżowym konkursie European Property Awards 2011. Nagrody przyznawane są od 17 lat w kategoriach obejmujących nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne.

Murawa Office Park, biurowiec zlokalizowany w Poznaniu przy ulicy Murawa, otrzymał nagrodę w kategorii "Best Office Development for Poland". Biurowiec jako jedyny w Polsce został odznaczony tytułem "Five Star".

Biurowiec jako krajowy zwycięzca w kategorii Office Development powalczy o tytuł najlepszego budynku biurowego w Europie. Jeśli zostanie oceniony najwyżej, zmierzy się o tytuł World’s Best z najlepszymi projektami na świecie.

Murawa Office Park to pięć trzykondygnacyjnych budynków klasy A, połączonych szklanymi łącznikami. Łączna powierzchnia kompleksu to ponad 7500 metrów kwadratowych, w tym 4170 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. W parkingu podziemnym znajduje się 91 miejsc dla samochodów. Projekt architektoniczny Murawa Office Park wykonało biuro architektoniczne RKW Rhode Kellermann Wawrowsky.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
67.25 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro