Reklama
Reklama

Nowa trasa PST już pomalowana przez grafficiarzy

fot. Nishio Poznań

Przedłużona do Dworca Zachodniego trasa PST już stała się obiektem zainteresowania wandali i grafficiarzy. Na rurach zamontowanych wzdłuż trasy pojawiły się napisy. Niestety nie jest to jedyna inwestycja w Poznaniu, która jest niszczona przez grafficiarzy.

O napisach, które pojawiły się na nowej trasie PST poinformował nas Nishio Poznań, nasz czytelnik. - Wandale/graficiarze już zainteresowali się nowym odcinkiem pestki. Idą od strony północnej - pisze. - Zainteresowali się już rurami i przystankiem. Idą w kierunku nowo oddanego przystanku tramwajowego - dodaje.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Przedłużona do Dworca Zachodniego trasa PST została oddana do użytku 1 września, ma więc nieco ponad tydzień, a już jest niszczona przez wandali. Niestety nie jest jedyną inwestycją w Poznaniu, którą spotyka taki los. Podobnie było i jest w przypadku trasy tramwajowej na Franowo. Pojawiły się tutaj napisy na ścianach przystanków w tunelu. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ i TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro