Reklama
Reklama

Remont torowiska na ulicy Wierzbięcice

W nocy z wtorku na środę zakończył się remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka, a ekipy remontowe MPK już planują kolejne remonty. W najbliższy poniedziałek rozpocznie się remont torowiska na ulicy Wierzbięcice.

Remont torowiska na ulicy Wierzbięcice rozpocznie się 19 i potrwa do 28 sierpnia. Remontowany będzie odcinek pomiędzy Rynkiem Wildeckim a ulicą Jakuba Wujka, a kierowcy na tym odcinku będą mieli do dyspozycji po jednym pasie jezdni w każdą stronę. Na całej długości remontowanego odcinka wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30km/h. W związku z prowadzonymi pracami nie będzie możliwy przejazd przez Wierzbięcice ulicami Chwiałkowskiego, Żupańskiego, św. Czesława i Niedziałkowskiego.

Na czas remontu swoją trasę zmieni też linia tramwajowa numer 10, która skierowana zostanie przez Górą Wildę. Tramwaj pojedzie trasą POŁABSKA - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Dąbrowskiego - Przybyszewskiego - Grunwaldzka - Most Dworcowy - Matyi - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC. Swoich tras nie zmienią autobusy numer 71 i 243.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.48 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro