Reklama

Weekend w strefie kibica przy Stadionie Miejskim

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Z okazji Dnia Dziecka i niedzielnego meczu Lecha Poznań z Koroną Kielce przed Stadionem Miejskim przy ul. Bułgarskiej powstałą strefa kibica T-Mobile Ekstraklasa FanZone, w której czeka na kibiców wiele atrakcji.

- Kibice Lecha Poznań uwielbiają zabawę w T-Mobile FanZone, stąd pomysł, aby zorganizować dwudniowe święto piłkarskich atrakcji. W ten sposób możliwość doskonałej zabawy będą mieli również najmłodsi kibice Kolejorza. Jesteśmy przekonani, iż po raz kolejny padnie rekord frekwencji w strefie. Zapraszamy wszystkich poznaniaków do wspólnej zabawy zarówno w sobotę jak i w niedzielę przed meczem z Koroną Kielce - mówi marketing manager Lecha Poznań, Krzysztof Garsztka.

T-Mobile Ekstraklasa FanZone w sobotę zostanie otwarta o godz. 11.00, czyli w chwili rozpoczęcia Pikniku "Dzieci przejmują stadion". Natomiast w niedzielę strefa kibica będzie dostępna od godz. 13.30-16.00. Przez dwa dni obecności strefy na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej wszystkie atrakcje będą do dyspozycji kibiców bezpłatnie.

W weekend kibice będą mieli do dyspozycji osiem stanowisk z najnowszą piłkarską grą FIFA13. Będzie to doskonała okazja do wirtualnej rywalizacji przed meczem Lecha Poznań z Koroną Kielce. Ponadto dla kibiców przygotowane będą trzy urządzenia mierzące siłę uderzenia piłki - tzw. "siłomierze kopacze". Oprócz emocji związanych z rywalizacją strzelecką, kibice będą mieli okazję zmierzyć się na piłkarskich stołach przygotowanych. Na kibiców Lecha czekał będzie gigant stół do piłkarzyków, na którym równolegle może grać dwanaście osób. Jest to jedyny "plac gry", na którym używa się jednocześnie dwóch lub trzech piłek. Ponadto dla wszystkich kibiców, którym nie uda się załapać do "12" meczowej na stole gigancie, czekać będą, co najmniej trzy klasyczne stoły do piłkarzyków.

Podczas funkcjonowania strefy kibice Kolejorza będą mieli okazję sprawdzić swój piłkarski refleks. Posłuży do tego symulator rzutów karnych. Podczas 60 sekund zawodnik będzie miał za zadanie "zgasić" ręką jak największą liczbę zapalających się piłek. Ponadto podczas dwóch dni trwania imprezy każdy z kibiców Lecha, będzie mógł otrzymać pamiątkowe, bezpłatne zdjęcie z meczu. Zdjęcia będę robione przez profesjonalną obsługę. Format zdjęć został tak skonstruowany, iż każdy kibic będzie mógł niemalże natychmiast dzielić się swoimi zdjęciami korzystając z portali społecznościowych. Natomiast pierwszych pięćdziesięciu kibiców, którzy odwiedzą strefę T-Mobile FanZone na platformie foursquare.com, będzie mogło odebrać piłkarskie nagrody od T-Mobile.

Warto przypomnieć, iż kibice Lecha Poznań są liderami rankingu frekwencji w T-Mobile Ekstraklasa FanZone. Podczas ostatniej wizyty w Poznaniu, w strefie bawiło się 3039 kibiców Kolejorza.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro