Reklama
Reklama

Wronki: pracownik okradał fabrykę kuchenek

Funkcjonariusze z Wronek zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu okradał fabrykę na terenie, której pracował. Zatrzymanie było możliwe dzięki współpracy z innymi pracownikami fabryki.

Informacje o kradzieżach na terenie fabryki docierały do wronieckich policjantów od jakiegoś czasu - Nieznany sprawca od dłuższego czasu regularnie kradł pendrive"y, które stanowią elementy kuchenek produkowanych w jednej z miejscowych fabryk - relacjonuje Sandra Śrama z szamotulskiej policji.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Policjanci współpracujący z pracownikami fabryki szybko ustalili podejrzanego. Sprawcą kradzieży okazał się 23-letni mieszkaniec Wronek - Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli też inne elementy kuchenek, które pochodziły z kradzieży m. in. zawory, zegary, panele sterujące itp. Mężczyzna został przesłuchany. Przyznał się do kradzieży ponad 120 pendrive"ów oraz innych elementów kuchenek - dodaje Śrama.

Mężczyzna okradał fabrykę od stycznia do maja, straty oszacowano na około dwa tysiące złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro