Reklama

Ulica Reymonta znów zamknięta

Kierowcy z Łazarza i Grunwaldu nie zdążyli się na dobre nacieszyć wyremontowanym rondem, a tu znów objazdy.

W sobotę i niedzielę zamknięty będzie przejazd ulicą Reymonta na odcinku między ulicą Wyspiańskiego a rondem Jana Nowaka Jeziorańskiego. Zarząd Dróg Miejskich podaje, że przyczyną zamknięcia jest konieczność regulacji studni kanalizacyjnych. Przypominamy, że nieco ponad miesiąc temu ten fragment ulicy... był już remontowany. Spowodowało to gigantyczne korki już od ul. Hetmańskiej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Przejazd w kierunku Piątkowa nie będzie możliwy. Objazd poprowadzono ul. Wyspiańskiego, Wojskową i Grunwaldzką. Na skrzyżowaniu ulic: Wyspiańskiego i Wojskowej, na wysokości Areny, pierwszeństwo mieć będą kierowcy skręcający z Wyspiańskiego w lewo w ul. Wojskową.

Nie radzimy jechać ulicą Wojskową prosto do ul. Marcelińskiej. Tam bowiem wykazując się niewiarygodną precyzją planowania i zgraniem Zarząd Dróg Miejskich remontuje nawierzchnię: na odcinku od ul. Polnej do Przybyszewskiego. Być może nieco wygodniejszy okaże się przejazd Grochowską do ul. Promienistej, ul. Promienistą do Grunwaldzkiej i ul. Grunwaldzką do ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro