Reklama
Reklama

Dziura straszy na ulicy Głogowskiej od 4 miesięcy

Reduta zbudowanego w Ulm dzieła XII Wilhelmsburg przywołuje na myśl Kernwerk poznańskiego Fortu Winiary / fot. Przemysław Maćkowiak
Reduta zbudowanego w Ulm dzieła XII Wilhelmsburg przywołuje na myśl Kernwerk poznańskiego Fortu Winiary / fot. Przemysław Maćkowiak

O niezabezpieczonym wykopie przy skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej i Stablewskiego poinformował nas jeden z czytelników. Okazuje się, że prace w tym miejscu prowadzi Zarząd Dróg Miejskich.

- Na skrzyżowaniu ulicy Głogowskiej i Stablewskiego od czterech miesięcy trwa jakaś naprawa, a metrowa dziura straszy wszystkich przechodniów - pisze nasz czytelnik. Pytanie o to, kto i jakie prace prowadzi w tym miejscu, skierowaliśmy do Zarządu Dróg Miejskich.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Okazuje się, że są to prace związane z modernizacją systemu sterowania ruchem - U zbiegu ulic Stablewskiego i Głogowskiej trwają prace związane z modernizacją systemu sterowania ruchem. Między innymi są przeprowadzane przewierty pod nawierzchnią jezdni. Zwróciliśmy uwagę wykonawcy prac o wykonanie prawidłowego zabezpieczenia i oznakowania miejsca, w którym prowadzone są prace - informuje Tomasz Libich z Zarządu Dróg Miejskich. W tej chwili ZDM nie jest w stanie określić, kiedy prace zostaną zakończone.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
44.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro