Reklama
Reklama

Na Bułgarskiej jedziemy w drugą stronę

Kolejny etap prac w rejonie Stadionu Miejskiego. Zmiany na ul. Bułgarskiej, Wałbrzyskiej i Strzegomskiej.

Kto w czwartek rano będzie chciał przejechać z Jeżyc na os. Kopernika może już korzystać z ul. Bułgarskiej. Otwarto przejazd z ul. Marcelińskiej w kierunku ul. Grunwaldzkiej. Drogowcy układają teraz asfalt na drugiej nitce jezdni - tej prowadzącej z ul. Grunwaldzkiej w kierunku skrzyżowań z ulicami: Marcelińską i Bukowską. Objazd prowadzi tymi samymi ulicami, których kierowcy używali od początku tygodnia, ale rzecz jasna w przeciwnym kierunku. Ulicami: Grunwaldzką, Grochowską i Marcelińską do ul. Bułgarskiej jadą zarówno kierowcy samochodów osobowych, jak i autobusy linii: 50, 63, 91, A oraz 240.

Zmienia się także organizacja ruchu na ulicach Wałbrzyskiej i Strzegomskiej. W czwartek, 12 kwietnia, wieczorem, zamknięty zostanie przejazd ul. Wałbrzyską na odcinku od pętli autobusowej do ul. Strzegomskiej, a w piątek, 13 kwietnia, po godz. 19, Strzegomska na odcinku między ulicami: Wałbrzyską i Staffa. Najwygodniejszy objazd w kierunku Lasku Marcelińskiego dla kierowców jadących od strony ul. Bułgarskiej prowadzi ulicami: Bukowską i Leśnych Skrzatów.

Jak zapewnia na swojej stronie internetowej Zarząd Dróg Miejskich po 15 kwietnia ulice w rejonie Stadionu Miejskiego powinny być już przejezdne we wszystkich kierunkach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
15.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro