Reklama

Skradziono psa sprzed sklepu

W piątek, 17 grudnia, około godziny 21.00 na ulicy Jawornickiej (Grunwald) skradziono psa pozostawionego przed sklepem. Mops ma 9 lat i problemy z sercem.

Mops koloru beżowego wabi się Salcuś. W chwili kilkuminutowego pozostawienia go przed sklepem miał na sobie szelki w kolorze zgniłej zieleni.

Nie czekaj! Za korzystanie z pieca niespełniającego norm możesz otrzymać grzywnę. Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór do 30 czerwca.
REKLAMA


Jeśli mops miał być dla złodzieja świątecznym prezentem - to nie wybrał najlepiej. Pies ma 9 lat, nie posiada rodowodu. Jak zaznacza właścicielka - ma kłopoty z sercem, w sytuacjach stresowych nerwowo liże łapy. Jest bardzo przywiązany do swojego domu.

Jeśli wiesz, gdzie obecnie znajduje się pies skontaktuj się z właścicielami pod numerem telefonu 601 773 006.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
6.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro