Reklama
Reklama

Urząd Miejski zaprasza na zwiedzanie

fot. WTK Play
fot. WTK Play

18 i 28 grudnia poznaniacy mogą wziąć udział w zwiedzaniu budynku Urzędu Miasta. Warto zgłosić się już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Chętnych po budynku oprowadzać będzie dwóch przewodników. Pierwszy będzie opowiadać o historii obiektu, a drugi przedstawi teraźniejsze funkcje poszczególnych sal. Wszyscy chętni zobaczą sale reprezentacyjne Urzędu i gabinet prezydenta, gdzie odbywają się najważniejsze uroczystości. Przewodnicy pokażą też oryginalne okno z 1730 roku - odkryte przypadkowo podczas remontu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Zwiedzający będą też mieli okazję zasiąść przy biurku prezydenta Poznania i zrobić sobie zdjęcie. Możliwe, że specjalnie dla nich, podczas wizyty w sali sesyjnej, przygotowane zostanie głosowanie.

W sobotę, 18 grudnia, wycieczka rozpocznie się o godzinie 10.00. 28 grudnia (wtorek) przewodnicy zabiorą grupę na spacer o 16.00. Zbiórka na dziedzińcu przed Urzędem.

Wycieczka po UM jest darmowa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc trzeba jednak zapisać się na specjalną listę pod numerem telefonu: 61 646 33 44.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro