Reklama

Teatr Polski zaczyna sezon premierą

Nowy sezon teatralny w Teatrze Polskim zostanie zainaugurowany premierą spektaklu "Pomórnik. Kryminał ekologiczny" w reżyserii Emilii Sadowskiej.

Pierwszy tydzień nowego sezonu w Teatrze Polskim zdominuje "Pomórnik. Kryminał ekologiczny", którego premierę zaplanowano na sobotę, 11 września, godz. 19.00. Spektakl powstał na podstawie powieści Olgi Tokarczuk "Prowadź swój pług przez kości umarłych", a przygotowała go Emilia Sadowska.

Na dużej scenie wystąpią: Barbara Krasińska, Zbigniew Waleryś, Jakub Papuga, Katarzyna Dałek, Piotr B. Dąbrowski, Michał Kaleta, Wiesław Zanowicz, Piotr Kaźmierczak, Anna Sandowicz, Teresa Kwiatkowska, Wojciech Kalwat, Sylwester Woroniecki. Zespół zaprasza na przedstawienie 11-16 września o godz. 19.00.

Bilety można już nabywać w kasie teatru, która jest czynna od wtorku do piątku od 10.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu, w soboty i niedziele od 16.00 do chwili rozpoczęcia spektaklu. Telefoniczna rezerwacja biletów tel.: (0 61) 852 05 41, 852 56 28, a drogą elektroniczną [email protected].

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro