Reklama

Poznaniacy zwiedzili stadion

Setki poznaniaków przyjechało dziś na stadion przy ulicy Bułgarskiej. W piątek odbyły się bowiem kolejne, po trzystu dniach przerwy, Drzwi Otwarte na stadionie. Zwiedzający mogli obejrzeć postępy w remoncie obiektu.

Kolejne etapy budowy pokonane. Kolejne Drzwi Otwarte za nami. W piątek o godzinie 11.00 grupa poznaniaków miała okazję zwiedzić stadion przy ulicy Bułgarskiej. Poznaniacy mogli zobaczyć stadion z trybun. Wstęp na murawę był bowiem zamknięty.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA


Modernizowany stadion po raz pierwszy przyjmie zawodników i kibiców już w sobotę. Lech Poznań zagra mecz z Cracovią.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Idzie fala mrozu! W Poznaniu temperatura może spaść do -15 stopni
-2℃
-12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro