Reklama

Poznański SOR niedostępny dla pacjentów

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

W środę do 13:00.

- W dniu 24.06.2026 r. w godzinach od 8:00 do 13:00 Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Miejskim im. J. Strusia będzie wyłączony z funkcjonowania - informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Jak tłumaczy nam Zuzanna Pankros ze szpitala im. Strusia, powodem wstrzymania funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego są planowe prace związane z instalacją energetyczną. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano się na wyłączenie z funkcjonowania SOR-u do godziny 13:00. - Pacjentów prosimy o kierowanie się do innych oddziałów ratunkowych w mieście - apeluje.

Szpital poza tym funkcjonuje normalnie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
30℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
3.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro