Poznański SOR niedostępny dla pacjentów
Dodano 4 godziny temu
W środę do 13:00.
- W dniu 24.06.2026 r. w godzinach od 8:00 do 13:00 Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Miejskim im. J. Strusia będzie wyłączony z funkcjonowania - informuje Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Jak tłumaczy nam Zuzanna Pankros ze szpitala im. Strusia, powodem wstrzymania funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego są planowe prace związane z instalacją energetyczną. Ze względów bezpieczeństwa zdecydowano się na wyłączenie z funkcjonowania SOR-u do godziny 13:00. - Pacjentów prosimy o kierowanie się do innych oddziałów ratunkowych w mieście - apeluje.
Szpital poza tym funkcjonuje normalnie.


Najpopularniejsze komentarze