Kilkaset osób zasiadło do stołów na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta (zdjęcia)
Dodano 11 godzin temu
To wydarzenie biletowane.
Na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta trwa wydarzenie "Dobry Stół". Wspólna kolacja dla ponad 300 osób łączy kuchnię, muzykę na żywo i działania społeczne. Program oparty jest na motywie czterech pór roku, interpretowanych poprzez smaki, dźwięki i sposób serwowania potraw.
Za menu odpowiadają poznańscy szefowie kuchni: Dawid Łagowski, Tomasz Zdrenka i Mariusz Górecki. Część dochodu z biletów zostanie przeznaczona na program Żółty Talerz prowadzony przez Kulczyk Foundation. Za wstęp trzeba było zapłacić około 300 złotych.
To jedno z wydarzeń trwającego w Poznaniu Malta Festivalu.


Najpopularniejsze komentarze