Poważny wypadek na Naramowickiej. Tramwaj zderzył się z autokarem
Dodano 6 godzin temu
Do wypadku doszło przed 13:00 w rejonie skrzyżowania z Serbską.
O sprawzie poinformowali nas Czytelnicy. - Wypadek na Serbskiej, autokar wjechał na czerwonym świetle w tramwaj - napisał jeden z nich.
Agnieszka Smogulecka z MPK Poznań potwierdza, że w zderzeniu udział brali tramwaj linii nr 3 jadący w kierunku centrum oraz autokar. - Po zderzeniu tramwaj uległ wykolejeniu - przekazuje.
Na ten moment nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. Więcej wkrótce.


Najpopularniejsze komentarze