Reklama
Reklama

Region. Na mecz żużlowy chciał wejść z pirotechniką

fot. Policja
fot. Policja

Do zdarzenia doszło w Zielonej Górze, przy okazji meczu z Unią Leszno.

Falubaz Zielona Góra podejmował na swoim torze Foto Unię Leszno. Podczas wpuszczania kibiców na obiekt okazało się, że 22-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego ma przy sobie materiały niebezpieczne. - Po przeszukaniu policjanci znaleźli przy nim 3 petardy hukowe, a ponadto okazało się, że w kieszeni miał środki odurzające: marihuanę i amfetaminę - informuje zielonogórska policja.

Wielkopolanin meczu nie zobaczył. Wycieczkę do Zielonej Góry zakończył na komendzie. - Śledczy przedstawili mu zarzut z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - dodaje.

22-latek już dostał zakaz stadionowy. Za swój czyn odpowie też przed sądem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
11℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro