Zaginął Wielkopolanin. Jest pilny apel policji!
To zaginięcie poziomu pierwszego.
Policjanci prowadzą poszukiwania za 37-letnim mieszkańcem powiatu chodzieskiego, Mateuszem Nadolińskim. "Mężczyzna w dniu dzisiejszym, w godzinach rannych, opuścił mieszkanie, oddalając się pojazdem marki VW New Beetle koloru czerwonego o początkowym wyróżniku tablic rejestracyjnych PCH (zdjęcie umieszczone w poście pozostaje poglądowe)" - informują funkcjonariusze z Chodzieży.
Był ubrany w granatową bluzę roboczą z pomarańczowym zamkiem i kapturem oraz granatową pikowaną kurtkę. Mężczyzna ma 176 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i brązowe włosy. Na nadgarstku lewej ręki posiada tatuaż z oznaczeniem grupy krwi.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 477745-211 lub numerem alarmowym 112.
"Przypominamy, iż zaginięcie poziomu I to najwyższy priorytet policyjnych poszukiwań, uruchamiany gdy istnieje realne, bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia zaginionego" - dodają funkcjonariusze.


