Reklama
Reklama

Policja: dwie kontrole jednej nocy

Mieszkaniec Wielunia może mówić o prawdziwym pechu. W nocy z 11 na 12 listopada w Poznaniu został dwukrotnie skontrolowany przez policję. Teraz odpowie za złamanie orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

Dwudziestolatek został zatrzymany do kontroli drogowej przez policję w nocy z 11 na 12 listopada, około godziny 1:00 na ulicy Warszawskiej. Mężczyzna bardzo nerwowo się zachowywał. Jak się okazało to nie było jego pierwsze spotkanie z policją tej nocy. Przed północą Dawida D. kontrolowali policjanci na Starym Mieście - w kwestii wyjaśnienia został przesłuchany w komisariacie. Jak się okazało 20-latek miał orzeczony sądownie zakaz prowadzenia pojazdów.

Po przeprowadzonych czynnościach mężczyzna został zwolniony do domu, jednak wracać miał środkami komunikacji miejskiej. Tak jednak się nie stało i na ul. Krańcową, gdzie zamieszkuje, pojechał samochodem. Mężczyzna może mówić o prawdziwym pechu ponieważ, gdyby nie rutynowa kontrola policji za kilka tygodni, zakaz prowadzenia pojazdów przestałby obowiązywać. Jednak w tym wypadku wygoda zwyciężyła ze zdrowym rozsądkiem.

Postępowanie w sprawie trwa.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał kolejne dziś ostrzeżenie pierwszego stopnia!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro