Reklama
Reklama

UM: dzieci odwiedziły call center

fot. Piotr Knach
fot. Piotr Knach

Drugoklasiści ze szkoły Łejery odwiedzili w piątek call center Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50.

Wizyta dzieci w call center nie była przypadkowa. Wiąże się z projektem "Planeta TelefonUM - dzieci klas młodszych poznańskich szkół zapoznają się z call center i jego pracownikami". Projekt ma służyć upowszechnieniu numeru telefonu miejskiego Call Center i usług, jakie CC oferuje.

Dzieci będące na wycieczce wykonają prace plastyczne na temat "jak wyobrażam sobie planetę TelefonUM". Prace mają być wykonane dowolną techniką. Jest tylko jeden wymóg na każdym dziele ma być zamieszczony numer telefonu do call center 061 646 33 44. Kopie prac zostaną wykorzystane jako materiał promocyjny. Nagrodzone prace zostaną sfotografowane i po koniecznej obróbce graficznej eksponowane na sali operacyjnej Call Center jako element wystroju.

Projekt skierowany jest do dzieci z poznańskich szkół oraz ich rodziców- klientów urzędu i miejskich jednostek organizacyjnych.

Poprzez call center uzyskamy niezbędne informacje o dokumentach, drukach, opłatach związanych z załatwianiem konkretnych spraw. Dodatkowo, dzięki pomocy brokerów informacji merytorycznej, możemy umówić się na wizytę w urzędzie w konkretnym dniu i na konkretną godzinę.

Brokerzy pomogą urzędnikom obsługiwać masowe zapytania dotyczące spraw rutynowych. Jeśli okaże się, że problem musi być rozpatrzony indywidualnie - broker pomoże klientowi dotrzeć do odpowiedniej osoby, która pomoże nam go rozwiązać.

Aby skorzystać z usługi, należy zadzwonić w godzinach pracy Urzędu: w poniedziałki i czwartki od 8.00 do 17.00, w pozostałe robocze dni tygodnia od 7.30 do 15.30.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro