Reklama
Reklama

Policjanci odzyskali rowery pochodzące z kradzieży. Jeśli rozpoznajesz któryś z nich, możesz zgłosić się po niego

fot. Komenda Miejska Policji w Poznaniu
fot. Komenda Miejska Policji w Poznaniu

Mundurowi z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto odzyskali skradzione rowery.

Policja apeluje do właścicieli skradzionych rowerów, aby zgłosili się po nie na komisariacie.

- Jeśli utraciłeś swój jednoślad i rozpoznajesz go na załączonych zdjęciach oraz posiadasz dokumentację potwierdzającą własność w tym nr ramy ( na każdym zdjęciu widoczne są numery na rowerze ), prosimy o kontakt się z Komisariatem Policji Poznań Nowe Miasto - informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu.

Śledczy ustalili, że rowery mogą pochodzić również spoza Poznania w tym Tarnowa Podgórnego, Gniezna i Komornik. Osoby które są wstanie potwierdzić własność przedmiotowych rowerów proszone są o kontakt telefoniczny na numer telefonu 477712326 lub e-mail: [email protected]



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

W niedzielę zaczyna się kalendarzowe lato. Upał przyjdzie wcześniej
21℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro