Reklama

Tajemnicze zaginięcie pod Poznaniem. Wciąż trwają poszukiwania 39-latki

fot. KMP Poznań / FB
fot. KMP Poznań / FB

Do chwili obecnej nie kontaktowała się z bliskimi.

Natalia Panocha- Raczkiewicz jest mieszkanką wsi Gortatowo, koło Swarzędza. Jak już informowaliśmy, kobieta po raz ostatni kontaktowała się z bliskimi 14 czerwca. W nocy wysłała ostatnią wiadomość do siostry. Jak powiedziała kobieta w rozmowie z dziennikiem Fakt - "wysłana do niej wiadomość zupełnie nie była w stylu Natalii. Nie wie, czy ktoś napisał ją za nią, czy pisała pod presją".

Dziennik ustalił też, że siostra kobiety do Polski przyjechała z Holandii, by pomóc w poszukiwaniach. Gdzie tylko może rozsyła apele. Wyjaśniła też, dlaczego nie może zrobić tego mąż zaginionej, który cały czas czynnie uczestniczy w działaniach i liczy, że wszystko zakończy się szczęśliwie. "Bierze osobiście udział w poszukiwaniach na pobliskich terenach. Niestety, nie może używać mediów społecznościowych, bo policja zabezpieczyła po zniknięciu Natalii wszystkie telefony i sprzęty komputerowe, jakie mieli w domu" - tłumaczy w rozmowie z "Faktem" pani Anna.

Dziś o pomoc w poszukiwaniach apeluje poznańska policja. "Wszystkich, którzy posiadają informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt z KP w Swarzędzu pod nr 47 77 148 00 lub o przesłanie informacji mailem na adres [email protected] powołując się na nr zgłoszenia SWD - 77598" - czytamy w apelu w mediach społecznościowych.

Jak podają policjanci 39-latka w chwili zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansowe spodnie, białą bluzkę oraz brązowe buty. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, długie włosy w kolorze ciemny blond i niebieskie oczy.
Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro