Reklama

Przed północą chciał kupić lody w restauracji. Gdy okazało się, że lokal jest zamknięty, ze złości wybił szybę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Erwan Hesry / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Erwan Hesry / unsplash.com

Warszawianin na gościnnych występach w Jarocinie.

Policjanci z Jarocina prze północą otrzymali zgłoszenie z jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta dotyczące uszkodzenia mienia. Jak wyjaśnił zgłaszający, w punkcie doszło do wybicia przesuwnego okna i uszkodzenia kilku płytek podłogowych.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Nieznany sprawca, rozzłoszczony faktem, że lokal jest zamknięty, a pracownicy zajmujący się pracami porządkowymi nie chcą mu sprzedać lodów, z całej siły kopnął w okno przesuwne do wydawania posiłków na wynos. W wyniku jego działania okno wpadło do wnętrza lokalu, szyba w nim rozbiła się i uszkodziła kilka płytek podłogowych. Szkody, jakie wyniku tej demolki poniósł właściciel lokalu, to 5 tysięcy złotych - podaje policja.

Na miejscu była kamera monitoringu, a całe zajście zostało nagrane, dlatego szybko udało się ustalić sprawcę uszkodzenia. Został zatrzymany. Jak się okazało, to 43-letni mieszkaniec Warszawy. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro