Reklama

Ciało 64-latki z ranami ciętymi i kłutymi w poznańskim hotelu pracowniczym. Znamy szczegóły

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Do zabójstwa doszło w nocy z soboty na niedzielę.

O tej sprawie poinformowali nas Czytelnicy. - Co się dzieje w hotelu robotniczym na ulicy Torowej? Dużo policji - napisał do nas jeden z nich w niedzielę. Od tego dnia próbowaliśmy uzyskać informacje na temat sprawy. Dotarły do nas w środę.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

- W nocy z 25 na 26 maja poznańscy policjanci otrzymali zgłoszenie z hotelu przy ulicy Torowej w Poznaniu dotyczące odnalezienia zwłok kobiety w jednym z tamtejszych pokoi. Na miejsce wezwano również załogę karetki pogotowia, niestety mimo udzielonej pomocy, kobiety nie udało się uratować - wyjaśnia Łukasz Paterski z poznańskiej policji.

- Policyjni śledczy i technicy kryminalistyki na miejscu zdarzenia pracowali pod nadzorem prokuratora oraz przy udziale biegłego z zakresu medycyny sądowej. Charakter obrażeń 64-letniej kobiety w postaci ran kłutych i ciętych, zadanych ostrym narzędziem, wskazywały jednoznacznie na zabójstwo. W związku z tą sprawą zatrzymano do wyjaśnienia 6 osób, które znajdowały się w tym czasie na miejscu zdarzenia - dodaje.

- Po weryfikacji materiałów oraz zebranych dowodów, we wtorek, zarzut zabójstwa usłyszała 46-letnia kobieta, która decyzją sądu na wniosek prokuratury została tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy. Śledztwo jest w toku - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
16.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro