Reklama
Reklama

W Poznaniu otwiera się centrum kompetencyjne. Szukają pracowników

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

Będą promować biznesy w AI.

Agencja SEMPIRE, będąca częścią Grupy Shoper, otwiera nowe biuro w Poznaniu. W związku z nową lokalizacją, spółka ogłosiła otwarcie nowego centrum kompetencyjnego. Jak przekazano, centrum będzie skupiało się na promocji biznesów w programach typu Chat GPT, Microsoft Copilot, Google Gemini oraz w wyszukiwarkach internetowych wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Nowa lokalizacja Shoper i SEMPIRE mieści się przy placu Władysława Andersa 3 w Poznaniu, w kompleksie biurowym Andersia Tower. "W nowym biurze swoje miejsce zajmą eksperci ds. reklamy internetowej, zarówno z SEMPIRE Europe (spółka działająca w ramach Grupy Shoper), jak i z samego Shopera. Obie firmy poszukują specjalistów na stanowiska związane z reklamą internetową oraz szeroko pojętym rozwojem biznesu" - przekazano.

Wraz z otwarciem nowej lokalizacji, Shoper pochwalił się również powołaniem nowego centrum kompetencyjno-technologicznego, które skupi specjalistów ds. GEO (Generative Engine Optimization), czyli marketingu w wyszukiwarkach bazujących na sztucznej inteligencji.

"Nowe biuro w Poznaniu to wynik dynamicznego rozwoju całej Grupy Shoper, w tym agencji SEMPIRE, w obszarze wykorzystywania sztucznej inteligencji w promowaniu biznesów. Nowe centrum technologiczno-kompetencyjne skupi się na AI w środowisku reklamy cyfrowej, MarTech oraz AdTech" - komentuje Piotr Markiewicz, Dyrektor Digital Ads w Grupie Shoper oraz Członek Zarządu SEMPIRE Europe. "Już promujemy pierwszych klientów w ekosystemach AI obecnych w wyszukiwarkach i widzimy, że wyniki tych działań są bardziej niż zadowalające. Priorytetem przy podejmowaniu takich decyzji jest zawsze dobro naszych klientów. Dlatego jako pierwsza spółka e-commerce w Polsce chcemy zaoferować polskim przedsiębiorcom rewolucyjne metody i kanały dotarcia do nowych odbiorców" - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro