Reklama
Reklama

Duża impreza szykuje się nad Jeziorem Strzeszyńskim. Na kilka dni uruchomią nawet specjalną linię autobusową

zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Materiały prasowe
zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Materiały prasowe

Przed nami Enter Enea Festival.

"W celu ułatwienia dojazdu na koncerty w ramach imprezy Enter Enea Festival nad Jeziorem Strzeszyńskim, w dniach od 26 do 29 maja (niedziela-środa) uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa nr 105" - zapowiada Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Linia nr 105
RONDO KAPONIERA - Bukowska - Przybyszewskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - STRZESZYNEK

26 maja (niedziela) kursy będą się odbywać co 30 minut, w godzinach od 16:30 do 18:00, natomiast od 27 do 29 maja (poniedziałek - wtorek - środa) kursy odbywać się będą co 30 minut w godzinach 18:00-19:30.

"Autobusy po zakończeniu koncertu odwiozą uczestników z pętli Strzeszynek do ronda Kaponiera. Linię będą obsługiwały autobusy przegubowe" - dodaje rzecznik.

Przypomnijmy, będzie to już 14. edycja tej imprezy, której pomysłodawcą i organizatorem jest pianista i kompozytor, Leszek Możdżer. Od 26 do 29 maja zaplanowano 10 koncertów. W pierwszym dniu festiwalu wstęp na koncerty jest wolny. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro