Reklama

Przed nami weekend lotniczych atrakcji w Krzesinach! Sprzedano 20 tysięcy biletów, uczestnicy dojadą pociągami po normalnie niedostępnej trasie

fot. 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny
fot. 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny

Organizatorzy wydarzenia są gotowi na przyjęcie gości.

SempAIR Optimi Show to pokazy lotnicze, które odbędą się w sobotę i niedzielę na terenie lotniska w Krzesinach. Przed nami bardzo rzadka okazja do tego, by wejść na teren wojskowego lotniska i podziwiać pokazy w powietrzu, jak i na ziemi.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Sprzedaż biletów na wydarzenie już się zakończyła - sprzedano ich około 20 tysięcy. 10 tysięcy uczestników ma się pojawić na lotnisku każdego dnia imprezy. Pierwsi uczestnicy wejdą na teren lotniska o 9.00, a całość kończyć się będzie o 18.00.

Teren wydarzenia jest już przygotowany. Osoby, które zakupiły wejściówki z wjazdem autem dotrą tam samochodem, a wszyscy pozostali pociągiem. Co ciekawe, pojadą po trasie na co dzień niedostępnej dla pasażerów, którą odbywają się m.in. dostawy paliwa dla wojska.

- Część pokazowa będzie trwała od 12:00 do 17:00 zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. W akcji zobaczycie m. in. F-16 Tiger Demo Team Poland, ORLEN Grupa Akrobacyjna Żelazny, Aerobatic Team Orlik, Łukasz "Luke" Czepiela oraz wyjątkowe maszyny: M-346 BIELIK, FA-50, C-130, PZL M28 Skytruck/Bryza, Carbon Cub EX-3, B0-105, PZL W-3A Sokół. Podniebne prezentacje uzupełnią pokazy dynamiczne na ziemi oraz ciekawa ekspozycja, złożona przede wszystkim ze sprzętu wojskowego - zapowiadali organizatorzy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
15.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro