Reklama
Reklama

64 Dmowskiego - adres, z którego wszędzie jest blisko

Poznański Łazarz to świetne miejsce do życia. Każdy rok przynosi kolejne zmiany i inwestycje. Dzielnica pięknieje, powstaje tu wiele ciekawych i modnych miejsc. Rozwija się również infrastruktura - remontowane są chodniki, powstają nowe drogi rowerowe. Powstają także nowe osiedla mieszkaniowe.

Spravia, deweloper znany z wielu udanych realizacji w całym kraju, przy ul. Dmowskiego 64 buduje osiedle z 228 mieszkaniami oraz 11 lokalami usługowymi w podcieniach wzdłuż ulicy. Każde z mieszkań będzie miało balkon, taras, loggię lub - w przypadku parterów - ogródek.

- To nasza kolejna inwestycja na poznańskim Łazarzu. Pierwsze osiedle przy ul. Gąsiorowskich idealnie wykomponowało się w tkankę dzielnicy - mówi Joanna Krajewska, kierownik działu sprzedaży poznańskiego oddziału dewelopera. Dodaje, że największe wrażenie w dzielnicy robią właśnie zmiany, które tu obserwujemy. W dużej mierze to zasługa społeczników. Dlatego właśnie tutaj zorganizowaliśmy kolejną akcję mikrograntów Dobre sąsiedztwo, w której organizacje i mieszkańcy zgłosili ciekawe projekty, a w tej chwili trwa głosowanie i wybór zwycięskich pomysłów.

Mieszkania przy Dmowskiego 64 będą adresowane przede wszystkim do młodych ludzi, ale i inwestorów. Lokale będą miały powierzchnię od 34 do 76 metrów kwadratowych, a w budynku znajdzie się ponad 200 miejsc dla rowerów.

Wszystko pod ręką

Ulica Dmowskiego jest otoczona siecią komunikacji miejskiej - średnio 15 minut zajmuje dostanie się stąd w inne rejony Poznania. W okolicy nie brakuje przedszkoli i szkół, a sklepy i punkty usługowe są na wyciągnięcie ręki. W odległości spacerowego kwadransa jest także Centrum Handlowe Panorama czy nowy Rynek Łazarski, gdzie można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce, a także wziąć udział w wielu ciekawych imprezach - jak Łazarskie Lato czy bożonarodzeniowy jarmark. Blisko stąd również do pełnego zieleni parku przy Arenie.

Zielona przyszłość

W miejskich planach zagospodarowania przestrzennego jest stworzenie parku linearnego o powierzchni aż 11 hektarów (na terenie dawnej linii kolejowej - tzw. "torów berlińskich"). Będzie to jeden z największych parków miejskich w Poznaniu - jego początek znajdzie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla 64 Dmowskiego - przy ul. Krauthofera, a zakończy się praktycznie przy samym Górczynie. Zaplanowano tu trasę pieszo-rowerową oraz boisko, siłownię na otwartej przestrzeni czy place zabaw. Takie sąsiedztwo jest nieocenione!

Inteligentne mieszkania

Nie tylko dobrze zaplanowana przestrzeń, ustawne pokoje i wygodne rozkłady wyróżniają mieszkania przy ul. Dmowskiego 64. W standardzie znajdzie się także pakiet Smart Home, czyli możliwość zarządzania oświetleniem, ogrzewaniem i dopływem wody zdalnie za pomocą wygodnej aplikacji lub lokalnie przy użyciu przycisku w centralnym punkcie mieszkania. To rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo i wygodę każdego mieszkańca.

Kredyt #naStart

Klienci zdecydowani na zakup mieszkania mogą skorzystać z ciekawej oferty Spravii w zakresie finansowania. Do dyspozycji są doradcy kredytowi, którzy wyszukają najkorzystniejsze oferty i omówią szczegółowo możliwości w zakresie uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach. To wystarczy, by podpisać umowę deweloperską. Początkowe koszty to jedynie wkład własny - pozostałe środki zostaną wpłacone już po uzyskaniu finansowania - w listopadzie 2024 roku.

Jeśli z jakiegoś względu nie uda się uzyskać kredytu, klienci odzyskają całość wpłaconych środków - bez żadnych kar i potrąceń!

Więcej informacji na: https://64dmowskiego.pl/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
11.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
19.81 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro