Reklama

Wilda: zaniósł książki na miejski regał przy bibliotece. Jedna z nich trafiła tam przez pomyłkę. Teraz chce odzyskać sentymentalną książkę

fot. Mariusz/Facebook
fot. Mariusz/Facebook

Czytelnik za pośrednictwem epoznan.pl szuka osoby, która przygarnęła w minioną sobotę "Marzenia i koszmary" Stephena Kinga.

Pan Mariusz z Wildy w sobotę zostawił na regale "Biblioteczki miejskiej" przy ul. Kosińskiego 26, tuż obok lokalu stowarzyszenia "Wilda Panny" kilkanaście książek. Chętnie dzieli się z innymi czytelnikami już przeczytaną przez niego literaturą.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Jedna z nich była książką, która ma dla mnie wartość sentymentalną i chciałbym ją odzyskać. To "Marzenia i koszmary" Stephena Kinga. Jeśli ktoś wziął tę książkę, to byłbym wdzięczny za oddanie - zaapelował pan Mariusz.

Jak się okazało, książka Stephena Kinga trafiła na regał z rozpędu, przez pomyłkę. W książce jest też sporo odręcznych notatek, które również obniżają jej wartość, jako przedmiotu na sprzedaż.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro