Reklama

Giełda staroci działa już w nowej lokalizacji. Dodatkowo w niedzielę będzie czynny bankomat

fot. Kadr filmu Giełda Staroci Pchli Targ Poznań/Facebook
fot. Kadr filmu Giełda Staroci Pchli Targ Poznań/Facebook

Od 5 maja giełda zmieniła lokalizację z parkingu M1 na parking CH Auchan Poznań Komorniki.

Redakcja epoznan.pl informowała już w lutym tego roku, że Giełda Staroci zmieni lokalizację i tak się faktycznie stało. W minioną niedzielę odbyła się pierwsza giełda staroci w nowej lokalizacji. Przybyły na nią tłumy poszukiwaczy nietuzinkowych staroci i elementów kolekcjonerskich.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Kochani, bardzo dziękujemy za uczestnictwo w pierwszym w nowym miejscu Pchlim Targu w CH Auchan Poznań Komorniki, pogoda dopisała, wystawcy i kupujący również - podsumowali organizatorzy giełdy.

Dodatkowym udogodnieniem dla kupujących będzie możliwość korzystania w niedzielę z bankomatu, który stoi w holu galerii. Często u wystawców istnieje możliwość płatności tylko gotówką, co generowało małe problemy techniczne.

Kolejna giełda staroci odbędzie się 11 maja - Jak co miesiąc w każdą drugą sobotę miesiąca zapraszamy na giełdę antyków, staroci, militariów. Handel odbywał się będzie na placu A, od rzędu numer 1, w tym dniu nie obowiązują rezerwacje - poinformowali organizatorzy.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro