Reklama
Reklama

Giełda staroci przenosi się w inne miejsce. "Wiemy, że każda zmiana lokalizacji budzi pozytywne i negatywne emocje"

fot. Giełda Staroci Pchli Targ/Facebook
fot. Giełda Staroci Pchli Targ/Facebook

"Giełda Staroci i Pchli Targ" wcześniej odbywały się przy centrum handlowym M1.

Mieszkańcy Poznania zastanawiali się, co się stało z targiem i gdzie się przeniósł. Organizatorzy poinformowali o przyczynach przeniesienia lokalizacji w inne miejsce - Czujemy, że naszym obowiązkiem jest przedstawić Wam powody i kryteria, którymi kierowaliśmy się w związku z tą zmianą - organizatorzy przypomnieli, że od 2020 roku działali przy CH M1, ale wtedy otrzymywali mnóstwo pytań, czy to był dobry pomysł.

W trakcie naszej działalności giełda musiała się trochę zmniejszyć. Naszym celem jest rozwój, a Centrum Handlowe Auchan Poznań Komorniki nam to zapewnia. Lokalizacja, którą wyznaczyliśmy jest większa od dotychczasowej, a jak wiecie, przed CH M1 wielokrotnie był problem z miejscem - wyjaśnili organizatorzy i dodali, że dojazd jest jednym z kluczowych aspektów działalności giełdy, dlatego mają już zaplanowane rozmowy z Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu oraz Wójtem Gminy Komorniki, podczas których będą przekonywać o wprowadzeniu zmian w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej łączącej pętlę Górczyn i CH Auchan Poznań Komorniki.

Wiemy, że każda zmiana lokalizacji będzie budziła pozytywne, jak i negatywne emocje, nigdy nie będzie tak, że zdołamy wszystkich zadowolić. Bardzo prosimy o okazanie nam zaufania, prowadzimy giełdę od 22 lat, zrobimy wszystko, żeby ta wpisana już na stałe w kalendarz Poznania impreza spełniła Państwa oczekiwania również w nowej lokalizacji - zapewniają organizatorzy giełdy.

Giełda Staroci zacznie działać w nowej lokalizacji, czyli na parkingu przed centrum handlowym Auchan Komorniki (ul.Głogowska 432) już od 5 maja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejny dzień z ostrzeżeniami IMGW. Również dla Poznania!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro