Reklama

Grupka mężczyzn przechodziła obok parkingu i kopała w drzwi wszystkich samochodów. W Internecie pojawiło się nagranie

fot. Kadr filmu Nieformalna Grupa Wildecka/Facebook
fot. Kadr filmu Nieformalna Grupa Wildecka/Facebook

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 2:00 na ul. Fabrycznej.

Mieszkanka Wildy umieściła na internetowej platformie sąsiedzkiej nagranie, na którym widać całe zdarzenie. Grupka młodych chłopaków przechodząc obok samochodów kopała z impetem w drzwi wszystkich, zaparkowanych aut.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Kobieta, która umieściła filmik z nagrania zapewniła, że posiada jeszcze jedno nagranie, na którym widać twarze sprawców.

Poszukuję osób, które może były świadkami tego zdarzenia. Z piątku na sobotę około godziny 2:00 na początku ul. Fabrycznej. Jest jeszcze monitoring, na którym widać twarz tej grupki, ale czekam na kontakt osoby, która była sprawcą tego wydarzenia zanim sprawa trafi na policję.

O samochodowych wandalach redakcja epoznan.pl informowała w ubiegłym roku. Uszkodzonych zostało wtedy kilkadziesiąt samochodów. Sprawą zajęła się wówczas policja, która sprawdzała nagrania z monitoringu.

Akty nocnego wandalizmu, dotyczącego samochodów powtarzają się co roku. W wielu sytuacjach policji udaje się dotrzeć do wandali dzięki monitoringowi, który z dokładnością rejestruje twarze sprawców.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro