Reklama

W weekend kolejna szansa na odwiedzenie największego targu roślin doniczkowych. Ceny już od 5 złotych

fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie / FB
fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie / FB

W kolejnym wielkopolskim mieście.

Tym razem organizatorzy zaprosili do Leszna. W Hali Trapez odbywa się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Jak zapowiedziano, na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie jak na przykład Monstera Variegata, na które wszyscy długo czekali.

"Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości" - zapewnia organizator Festiwalu Roślin.

Zapewniono, że rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

"Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem" - dodaje organizator wydarzenia.

W sobotę wydarzenie potrwa do godziny 20:00. W niedzielę od 10:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
12℃
Poziom opadów:
6 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro