Reklama

Autostrada A2 zablokowana w dwóch kierunkach. Przewrócił się pojazd przewożący tlenek azotu. Objazdy!

fot. Google Maps
fot. Google Maps

Do zdarzenia doszło na terenie województwa lubuskiego, ale utrudnienia są też w Wielkopolsce.

Jak informuje policja ze Świebodzina, na 74. kilometrze autostrady A2 w kierunku Świecka (teren gminy Szczaniec) doszło do przewrócenia się forda transita, który przewoził butle z tlenkiem azotu. - Doszło do ich rozszczelnienia - informują funkcjonariusze.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Początkowo zablokowana była jezdnia w kierunku Świecka, ale ostatecznie zdecydowano się także na zamknięcie jezdni w kierunku Poznania.

Oba pasy ruchu w kierunku Świecka są zablokowane. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności oraz usunięcia utrudnień. - Prosimy osoby podróżujące autostradą A2 w kierunku granicy o zjeżdżanie w miejscowości Nowy Tomyśl na drogę krajową numer 92. Powrót na autostradę jest możliwy dopiero w miejscowości Torzym, ponieważ na węźle Jordanowo w trwa remont wjazdu i jest on zamknięty. Możliwy jest zjazd z kierunku od Świecka na trasę S3 - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro