Reklama
Reklama

Poznańscy żołnierze apelują o wsparcie. Ich koleżanka toczy najtrudniejszą walkę

fot. zrzutka.pl
fot. zrzutka.pl

Liczy się każda złotówka.

Pani Iwona jest wieloletnim pracownikiem Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Od 2005 roku zmaga się z bardzo ciężką chorobą - wówczas wykryto u niej czerniaka skóry czwartego stopnia. Nawrót choroby nastąpił w 2009, a później w 2018 roku - to czas kiedy kobieta poddawana była kolejnym operacjom. Najtrudniejszy okres leczenia zaczął się w 2021 r., kiedy na nodze pojawił się kolejny guz i przerzuty.

"Zakwalifikowałam się do leczenia immunoterapią, które działało przez 12 miesięcy. Pod koniec leczenia pojawiły się nowe przerzuty m.in. węzły chłonne pod prawą pachą. Zastosowano leczenie tzw. terapią celowaną. Działało skutecznie, ale krótko, bo tylko 5 miesięcy. Kolejne przerzuty umiejscowione na biodrze prawej nogi. Leczenie zakończono, a przerwa spowodowała, że guzy na biodrze powiększyły się i zaczęły krwawić" - relacjonuje pani Iwona na portalu zrzutka.pl.

Od grudnia 2023 r. pani Iwona jest w kolejnej terapii celowanej. Obecnie czeka na wyniki badań, które mają zweryfikować czy leczenie działa.
Każdego dnia zmaga się z ogromnym bólem. "Mam na zewnątrz trzy krwawiące guzy w okolicach biodra. W ciągu kilku tygodni choroba przykuła mnie do łóżka." - informuje kobieta. By móc walczyć dalej potrzebuje naszego wsparcia. Opatrunki i leki pochłaniają ogromne pieniądze. Liczy się każda złotówka.

Pani Iwonie pomóc można tutaj.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
13.33 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro