Reklama

Wildastyczne okazje by rozpocząć swoją mieszkaniową historię w "Wilda Story"!

Poznaj bliżej inwestycję Wilda Story

Na poznańskiej Wildzie trwa budowa nowej inwestycji, w której powstanie 65 mieszkań o powierzchni od 25 m² do 103 m². "Wilda Story" to niepowtarzalne połączenie architektury historycznej z nowoczesną formą budynków, które będą się znajdowały w dziedzińcu. Inwestycja jest położona przy ulicy 28 czerwca 1956 r. nr 156 w Poznaniu (ok. 60 m od przystanku tramwajowego Pamiątkowa).

Budynek, który powstanie od frontu będzie nawiązywał do stylu kamienicznego i powstanie w nim 26 mieszkań, o zróżnicowanej wysokości sięgającej nawet do 288cm. W budynku będzie zainstalowana winda. Cokół elewacji zostanie wykonany z kamienia naturalnego granitu, a w części historycznej będzie zastosowana drewniana stolarka okienna. Na parterze, w witrynie zostaną zachowane zabytkowe, odrestaurowane drzwi oraz stylowy neon "Wilda Story". Całość podkreśli pamięć o historii tego miejsca. W strefie wejściowej do budynku będą szlachetne materiały, na podłodze będzie mozaika z kamienia naturalnego trawertynu, design wnętrza podkreśli stylowe oświetlenie oraz lustra. Portale drzwi wejściowych do mieszkań będą w modnym burgundzie, całość wyróżnia się charakterem i niepowtarzalnym klimatem. W drugiej linii zabudowy powstanie nowoczesny budynek, na planie litery "L" z 36 mieszkaniami. Domknięcie dziedzińca będzie stanowił sąsiadujący niski budynek, w nim znajdą się zaledwie 3 mieszkania dwupoziomowe, z niezależnym wejściem z poziomu dziedzińca oraz ogródkiem. To idealna propozycja dla osób, które poszukują niewielkiej przestrzeni, jednocześnie dającej duże możliwości aranżacyjne. Komunikację między budynkami połączy wspólny dziedziniec. Znajdzie się w nim przytulna zieleń. W "Wilda Story" zostaną zastosowane zielone dachy, które są bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Na poziomie -1 będzie podziemna hala garażowa oraz komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców będzie także rowerownia.

Idealna lokalizacja "Wilda Story" jest zgodna z ideą miasta 15-minutowego. Wszystko czego potrzebujesz do codziennego funkcjonowania znajduje się w najbliższej okolicy. Tuż obok przystanek tramwajowy, a w odległości krótkiego spaceru Park Jana Pawła II (ok. 500 m), Rynek Wildecki (ok. 750 m), Stary Browar i Avenida (ok. 1,7 km).

ODCHUDZAMY O ODSETKI! W "Wilda Story" cena mieszkania niższa o odsetki Twojego kredytu za okres od wypłaty pierwszej transzy kredytu do dnia 30.04.25 r.

ODCHUDZAMY O ODSETKI! W "Wilda Story" cena mieszkania niższa o odsetki Twojego kredytu za okres od wypłaty pierwszej transzy kredytu do dnia 30.04.25 r. Dodatkowo skorzystaj z pakietu korzyści, dzięki któremu zapłacisz mniej o 2500 zł za każdy pokój w mieszkaniu oraz dodatkowo zapłacimy za Twoją umowę deweloperską.

Poznaj inwestycję dewelopera Konimpex-Invest na www.wildastory.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu! Podniesiono stopień!
24℃
13℃
Poziom opadów:
7.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
12.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro