Reklama
Reklama

Zwłoki mężczyzny w aucie zaparkowanym przy poznańskiej szkole

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

O sprawie poinformowała nas Czytelniczka.

- Wczoraj w Poznaniu na ulicy Widnej (okolice Uniwersytetu Przyrodniczego) miała miejsce dość makabryczna sytuacja. Wydaje mi się, że w samochodzie zaparkowanym pod szkołą zostało znalezione ciało. Około godziny 17:00 na miejsce przyjechała karetka pogotowia, straż pożarna oraz policja. Obok samochodu rozłożony został parawan policyjny, a około 20:00 przyjechała policja, która zajęła się zbadaniem samochodu oraz zabraniem ciała - napisała do nas Czytelniczka.

- W mediach nie znalazłam żadnej informacji na ten temat, a dobrze by było wiedzieć, czy w grę weszła na przykład przemoc. Informacja mogłaby być ważna zarówno dla okolicznych mieszkańców, jak i uczniów i ich rodziców, ponieważ sytuacja rozegrała się praktycznie pod samą szkołą - dodaje.

Łukasz Paterski z poznańskiej policji przekazał nam, że rzeczywiście w poniedziałek w godzinach popołudniowych w aucie na ulicy Widnej znaleziono ciało mężczyzny. - Zwłoki zabezpieczono do dalszych badań, ale człowiek ten zostawił list pożegnalny. Wszystko wskazuje więc na to, że do jego śmierci doszło bez udziału osób trzecich - mówi.

-


Jeśli potrzebujesz pomocy bądź wsparcia psychologicznego, zadzwoń pod numer 800 70 2222. To Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym. Jeśli jesteś dzieckiem, najlepiej zadzwoń pod numer 800 12 12 12. To Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
15.03 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro