Reklama
Reklama

Otwierają tężnie solankowe pod Poznaniem!

fot. Gmina Tarnowo Podgórne / FB
fot. Gmina Tarnowo Podgórne / FB

Jeszcze w święta.

Inwestycja powstała w Tarnowie Podgórnym w ramach Termalnego Parku Zdrowia. Jej otwarcie zebrało tłumy. W połowie listopada tężnia solankowa została zamknięta na okres zimowy.

Jak już wspominaliśmy na początku marca, niebawem obiekt zostanie znów otwarty. Gmina Tarnowo Podgórne właśnie poinformowała, że na spacer po obiekcie będzie można się wybrać już w Poniedziałek Wielkanocny. Właśnie 1 kwietnia otwarte zostaną Tarnowskie Tężnie.

Obiekt czynny będzie od poniedziałku do niedzieli od 10:00 do 18:00. Jak przekazano, seans inhalacyjny w inhalatorium zamkniętym odbywać się będzie co 30 min, pierwszy seans o 10:30, ostatni seans o 17:30. Czas trwania seansu inhalacyjnego to 15 minut. Maksymalna ilość klientów w inhalatorium-15 osób. Bilet jednorazowy na tężnie kosztuje 10 złotych normalny, 8 złotych ulgowy. Bilet na seans inhalacyjny odpowiednio 4 i 3 złote (tylko z biletem wstępu na tężnie).

Tarnowskie Tężnie wraz z Tarnowskimi Termami i Parkiem Tenisowym są częścią Termalnego Parku Zdrowia. Znajdują się przy ulicy Zachodniej 5. Obiekt został otwarty na początku września 2023 roku.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.39 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro