Reklama
Reklama

Wstrzymany ruch kolejowy na odcinku Palędzie-Poznań Główny. Podwójna tragedia na torach. Dwie osoby śmiertelnie potrącone

ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. PKP PLK/archiwum
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. PKP PLK/archiwum

Do zdarzeń doszło w poniedziałek po godzinie 15:00 i po 18:00.

O sytuacji redakcja epoznan.pl została poinformowana przez Czytelnika - Na moście kolejowym na Plewiskach dużo straży pożarnej i karetek. Wiadomo coś o tym? - wiadomość dotarła do redakcji po godzinie 21:00.

Jak poinformował kolejowyportal.pl tego dnia doszło do dwóch tragicznych zdarzeń na torach z udziałem człowieka. Najpierw o 15:30 na odcinku Świebodzin-Zbąszynek został potrącony ze skutkiem śmiertelnym człowiek, który przechodził po torach w niedozwolonym miejscu.

Do drugiej tragedii doszło na odcinku Palędzie-Poznań Górczyn. Tam również potrącona została osoba, która przechodziła po torach w niedozwolonym miejscu.

Pociągi są gigantycznie opóźnione. PKP wydało oświadczenie - Potrącenie człowieka na trasie Zbąszynek - Szczaniec. Zmiana peronów i torów przyjazdu/odjazdu pociągów. Palędzie - Poznań Górczyn, potrącenia człowieka przez pociąg 79622 (POLREGIO Spółka Akcyjna) relacji Zbąszynek - Poznań Główny. Wstrzymany ruch pociągów. Wprowadzono zastępczą komunikację autobusową na odcinku Palędzie - Poznań Górczyn. Przepraszamy za utrudnienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
23.75 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro