Reklama
Reklama

Znana sieć marketów otwiera kolejne sklepy na stacjach benzynowych, także w Poznaniu. Działają całą dobę i w niedziele

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Chodzi o Auchan Easy na stacjach BP.

W Poznaniu obecnie funkcjonuje jeden sklep Auchan Easy - na stacji BP przy lotnisku Ławica. Kolejny otwarto w Swarzędzu, a wkrótce dołączy do nich następny, który właśnie powstaje na stacji BP przy Czerwonej Torebce w sąsiedztwie skrzyżowania ulic Szwajcarskiej i Dymka w Poznaniu.

Okazuje się, że model współpracy, na jaki zdecydowały się Auchan i BP, bardzo dobrze się sprawdza. Pod koniec ubiegłego roku w całym kraju działało blisko 50 sklepów Auchan Easy na stacjach paliw BP. Od początku bieżącego roku realizowane są kolejne otwarcia, a na koniec pierwszego kwartału 2024 roku ma ich być już 60. Do końca 2025 roku sieć zapowiada, że będzie mieć w Polsce już 120 sklepów z logo Auchan Easy.

- Oferta sklepów Easy Auchan zawiera produkty świeże i ultra świeże, produkty bio i vege, świeżo wypiekane pieczywo, owoce, warzywa, i dania gotowe do przygotowania w domu, marki własne Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego, a także środki chemiczne i artykuły higieniczne. Oferta produktowa ewoluuje, a asortyment w poszczególnych lokalizacjach jest dostosowywany do oczekiwań kupujących - informuje sieć. - Klienci sklepów Easy Auchan często zaopatrują się w produkty BIO oraz produkty marki Pewni Dobrego, takie jak jaja czy kefir. Dużym powodzeniem cieszą się również mleka roślinne, przekąski tj. pistacje solone, orzechy nerkowca, kawa, mrożone owoce i warzywa na patelnię czy dania kuchni międzynarodowej, jak hummus klasyczny - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro