Reklama
Reklama

Wyczekiwany oddech wreszcie możliwy!

Ból zatok, stan podgorączkowy, zatkany nos czy wydzielina spływająca po gardle - można powiedzieć, że to standardowa reklama preparatów farmaceutycznych na ból. Objawy te charakterystyczne są jednak także dla przewlekłego zapalenia zatok - bardzo uciążliwej dolegliwości, która nie leczona może spowodować wiele przykrych konsekwencji. W celu zdiagnozowania i leczenia zabiegowego udać należy się do Szpitala Podolany - Poznańskiego Centrum Otolaryngologii przy ulicy Straży Ludowej 37.

Sprawdź przyczyny

Pierwszym krokiem jest diagnoza. Lekarz poprzez badanie oglądowe i endoskopowe oraz wywiad z pacjentem stwierdza podstawy do operacji zatok. By mieć pewność co do rozpoznania pacjent kierowany jest na tomografię komputerową zatok. Komplet badań umożliwi lekarzowi precyzyjne określenie lokalizacji zmian oraz będzie swojego rodzaju mapą podczas operacji FESS. Dużym atutem Szpitala Podolany jest krótki czas oczekiwania na zabieg. Już w ciągu miesiąca od pierwszej konsultacji i rozpoznania choroby pacjent może trafić na stół operacyjny.

Operacja FESS

Funkcjonalna Endoskopowa Operacja Zatok to mało inwazyjny zabieg, w którym poprzez użycie endoskopu i specjalnie profilowanych narzędzi nie trzeba nacinać skóry. Dojście do zatoki poprzez naturalne otwory nosowe sprawia, że zabieg nie zostawia trwałych śladów na twarzy oraz pacjent bardzo szybko wraca do pełnej sprawności po zabiegu. Operacja przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym trwająca do dwóch godzin całkowicie jest w stanie usunąć zmiany powodujące dyskomfort i ból u pacjenta.

Czołowi specjaliści z doświadczeniem

Lekarze zajmujący się diagnostyką i operacjami laryngologicznymi w Szpitalu Podolany to czołowi specjaliści w Wielkopolsce. Wywodzący się z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego zlokalizowanego przy ulicy Przybyszewskiego operatorzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Wyróżniający się specjaliści to:
-dr n. med. Maciej Pabiszczak
-dr n. med. Jarosław Kałużny
-dr n. med. Piotr Dąbrowski
-doc. dr n. med. Joanna Jackowska

Wiele rozwiązań w jednym miejscu

Poznańskie Centrum Otolaryngologii znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Straży Ludowej 37 to rozwiązanie na wiele problemów z gardłem, uszami oraz nosem. Schorzenia z zakresu otolaryngologii to nie jedyna dziedzina, z zakresu której można rozwiązać problemy w klinice na poznańskich Podolanach. Ortopedia, chirurgia naczyniowa, medycyna estetyczna także znajdują się w ofercie kliniki. W ramach kliniki funkcjonuje także poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, tzw. lekarz rodzinny.

Więcej informacji o zabiegach, zapisy na konsultacje oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać za pośrednictwem telefonu 61 6688444 oraz posługując się adresem: [email protected].

Serdecznie zapraszamy www.szpitalpodolany.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.39 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro