Reklama
Reklama

Agencja Workafford - miejsce, w którym świat pracowników łączy się ze światem pracodawców

Workafford to nowoczesna poznańska firma działająca prężnie na rynku związanym z szeroko pojętym zatrudnieniem, której przyświeca misja tworzenia prawdziwego pomostu pomiędzy uczciwymi pracodawcami a profesjonalnymi pracownikami. To agencja rodzinna, która została założona przez dwóch braci posiadających ogromne doświadczenie w prowadzeniu biznesu od ponad 10 lat. Z upływem lat rozrastała się i zdobywała liczne grono klientów indywidualnych i firmowych. Jednak odniesiony sukces nigdy nie uśpił kreatywności i nowatorstwa Workafford. Agencja nieustannie rozwija się wewnętrznie tworząc innowacyjne oferty, szkoląc pracowników czy zatrudniając twórczych i przedsiębiorczych ludzi w różnym wieku. Potężnym atutem Workafford są właśnie pracownicy agencji, którzy - dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz sprawnej obsłudze - wsłuchują się w potrzeby swoich klientów, czyli kandydatów na pracowników oraz pracodawców. To oni są gwarantem, że oferowane przez agencję usługi są świadczone na najwyższym, światowym poziomie. A każdy z nas zdaje sobie sprawę, że wybór właściwej firmy, która będzie w stanie zrozumieć nasze wymogi i wizje oraz znaleźć owocne i efektywne rozwiązania jest na wagę złota i stanowi o naszym sukcesie.

Agencja Workafford jest aktywna od lat na rynku międzynarodowym i funkcjonuje w wielu branżach, między innymi w produkcji przemysłowej, branży spożywczej, w przemyśle ciężkim, mechanice, rolnictwie czy usługach. Dzięki wizjonerskiemu i intuicyjnemu działaniu oraz dojrzałej strategii, otworzyła drogę kariery tysiącom osób, których zadowolenie oraz spektakularny zawodowy rozwój są świadectwem skuteczności proponowanych rozwiązań oraz wyczucia indywidualnych potrzeb każdego klienta. Potwierdzeniem tej efektywności są dane statystyczne prowadzone przez agencję, z których wynika, że za pośrednictwem Workafford około 2500 osób rocznie znajduje zatrudnienie, że od 2013 roku agencja obsłużyła ponad 1000 przedsiębiorstw, a aktualnie pracuje dla ponad 200 firm.

W swoim dossier agencja ma tzw. strefę kandydata dedykowaną osobom poszukującym stałej lub dorywczej pracy w Polsce i za granicą. Zasięgiem działania agencji objęta jest cała Europa, w tym kraje Europy Zachodniej, takie jak: Belgia, Holandia oraz Niemcy, a także kraje Europy Wschodniej, na czele z Ukrainą, Białorusią oraz Litwą. Ponadto agencja oferuje usługę leasingu pracowników, która polega na zaproponowaniu pracodawcy odpowiednich kandydatów oraz świadczeniu serwisu administracyjno-kadrowego, w tym zarządzanie personelem, naliczanie wynagrodzeń wraz z wszelkimi należnymi świadczeniami i podatkami, a także przeprowadzanie szkoleń i wstępne przygotowanie do wykonywania przyszłych obowiązków zleconych przez nowego pracodawcę.

W zeszłym roku agencja stworzyła także usługę PREM!UM by Workafford, czyli ekskluzywną propozycję skierowaną zarówno do wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy w innym kraju, jak i progresywnych pracodawców skłonnych przywitać w swoich szeregach elitarnych kandydatów. To zupełnie nowa, dalece przemyślana oferta, która kieruje się innowacyjnym spojrzeniem, wprowadza nowe kierunki rozwoju i kariery zawodowej, stwarza unikalne możliwości i zapewnia profesjonalne doradztwo. To również paleta propozycji, których zadaniem jest wpieranie działań pracodawców w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, a także usprawniania systemu pracy w firmie. Dzięki usłudze PREM!UM by Workafford, agencja Workafford znalazła się w szacownym gronie laureatów konkursu Najwyższa Jakość Quality International i w grudniu 2023 roku została nagrodzona prestiżowym medalem i znakiem jakości QI. Warto zaznaczyć, że program Najwyższa Jakość QI, organizowany przez Forum Biznesu, ma za zadanie wyróżnienie firm, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

W przypadku Workafford to właśnie cecha, która jest bezspornie godna podkreślenia, gdyż od samego początku istnienia agencja promuje i praktykuje określone wartości w biznesie, zwracając baczną uwagę na zindywidualizowane podejście do klienta i na skrupulatnie oraz profesjonalnie przeprowadzany proces rekrutacji. Tworząc profile zapotrzebowania rekrutacyjnego generuje najkorzystniejsze propozycje dla odbiorców. To nowatorskie podejście do procesu rekrutacyjnego polega z jednej strony na wyszukaniu i dopasowaniu pracy zgodnej z potrzebami i ambicjami pracownika, a z drugiej jest skupione na potrzebach pracodawcy. Dzięki temu powstaje niepowtarzalny łącznik pomiędzy światem pracowników a pracodawców. Skorzystanie z usług Workafford, to nie tylko szybki i kompetentny proces rekrutacyjny, ale także oszczędność cennego czasu oraz gwarancja, że nie zmarnuje go ani pracodawca przeprowadzając rozmowę z nieodpowiednim kandydatem, ani pracownik trafiając na pracodawcę, którego warunki i oferta nie są dla niego dedykowane.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą agencją, zapraszamy do kontaktu!
Wybierz dla Ciebie dogodną formułę:
Formularz zgłoszeniowy: https://workafford.pl/kontakt/#zostan-naszym-klientem
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 453 695 330

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
18.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro