Reklama
Reklama

"Po-Dzielnia" zaapelowała do ludzi, żeby nie zostawiali ubrań i innych przedmiotów pod drzwiami, gdy akurat nie urzędują

fot. "Po-Dzielnia"/Facebook
fot. "Po-Dzielnia"/Facebook

Ten widok zaskoczył ich w piątek od rana.

"Po-Dzielnia", to miejsce przy ul. Głogowskiej 27 w Poznaniu, gdzie każdy może zostawić coś dla potrzebujących, chodzi głównie o przedmioty typu ubrania. Każdy też może przyjść i wybrać coś dla siebie. Jak sama organizacja napisała o sobie "Oddaj co chcesz, zabierz co chcesz. Wszystko za darmo".

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

W ostatnim czasie "Po-Dzielnia" przeżywa prawdziwe oblężenie, ludzie zostawiają im przedmioty pod drzwiami nawet w godzinach, w których nie urzędują.

Taki widok zaskoczył nas od rana. Niestety, mimo naszych wielokrotnych próśb, mają miejsce takie sytuacje. Prosimy więc ponownie, aby nie zostawiać niczego przed naszymi drzwiami. Rozumiemy, że godziny funkcjonowania nie są dla każdego dogodne, jednak to nie uzasadnia takiego podrzucania rzeczy. Obok w Avenidzie działa butik cyrkularny, więc jeśli nie możesz się zjawić u nas w godzinach naszego otwarcia, prosimy zanieść rzeczy tam - "Po-Dzielnia" wydała komunikat na swojej stronie w social mediach.

Internauci byli zdziwieni i pytali, czym jest butik cyrkularny. Redakcja epoznan.pl publikowała na łamach informację o butiku. To miejsce, gdzie można kupić odzież z drugiej ręki, można tam też zostawić niepotrzebną odzież.

Macie pretensje do ludzi, którzy pomagają? - napisał jeden z Internautów pod postem "Po-Dzielni", ale nie doczekał się odpowiedzi od "Po-Dzielni", wywiązała się za to dyskusja o butiku cyrkularnym i jak się okazało, wciąż niewiele osób wie, czym te butiki są.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro