Reklama
Reklama

Nietypowy mecz planowany jest w maju na Enea Stadionie. "Zwycięzca sam dobiera zawodników"

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

To jedna z aukcji na rzecz WOŚP.

Osoba lub instytucja, która wylicytuje za najwyższą kwotę aukcję, będzie miała prawo rozegrać piłkarskie spotkanie na murawie, na której na co dzień grają zawodnicy KKS Lech Poznań.

"Chcemy jako zarządca stadionu, dołożyć swoją małą cegiełkę do tej szczytnej akcji, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Enea Stadion to największa i najważniejsza w Wielkopolsce arena rozgrywek sportowych, ale także miejsce ciekawych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Myślę, że zwycięzca aukcji wychodząc na murawę, będzie mógł poczuć niepowtarzalny klimat Enea Stadionu" - mówi Małgorzata Sak dyrektor ds. hospitality Spółki Stadion Poznań.

Wstępnie już podano datę. Mecz zostanie rozegrany 26 maja. Jak zaznaczono, istnieje też możliwość zmiany terminu. "Zwycięzca aukcji sam dobiera sobie 22 zawodników, którzy zagrają w spotkaniu. Mecz będzie trwał 2 x 30 minut z przerwą 15-minutową. Spółka Stadion Poznań zapewnia skład sędziowski, oznakowanie boiska i piłki do gry" - zapowiada Zespół Prasowy Stadion Poznań Sp. z o.o.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro