Reklama
Reklama

Śmiertelne potrącenie pieszego na pasach. Ciało 17-letniej ofiary znaleziono prawie 2 km od auta

fot. Elżbieta Rzepczyk / jarocinska.pl
fot. Elżbieta Rzepczyk / jarocinska.pl

Trwa ustalanie okoliczności tego wypadku.

Jak wyjaśnia dyżurny wielkopolskich strażaków, zgłoszenie o wypadku w Cielczy pod Jarocinem wpłynęło do służb około 7.20. - W wyniku potrącenia przez samochód osobowy zginęła jedna osoba, która prawdopodobnie szła poboczem - mówi. Na miejscu wciąż działają służby.

Więcej okoliczności podaje portal jarocinska.pl. Ze wstępnych ustaleń wynika, że służby powiadomiono o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklistą. Gdy policjanci i strażacy dojechali na miejsce okazało się, że takiego wypadku nie było. Doszło natomiast do potrącenia pieszego. Okoliczności muszą być jednak szczegółowo zbadane, bo auto z uszkodzoną maską i przednią szybą znaleziono około 2 kilometry od ciała potrąconego człowieka. W sieci zaczęły się pojawiać informacje, że były to dwa różne zdarzenia, ale policja temu zaprzecza.

 • Aktualizacja
  środa, 24.01.2024 r., godz. 10.56
  Aktualizacja
  środa, 24.01.2024 r., godz. 10.56
  Z nieoficjalnych informacji wynika, że potrącony pieszy wpadł pod pojazd nadjeżdżający z przeciwnego kierunku i był przez niego wleczony przez kilkaset metrów.
 • Aktualizacja
  środa, 24.01.2024 r., godz. 14.54
  Aktualizacja
  środa, 24.01.2024 r., godz. 14.54
  Jak wynika z najnowszych informacja, ofiara to 17-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierującego seatem, po czym potrącił go drugi pojazd, który przemieścił ciało na odległość około 1,5 kilometra od miejsca potrącenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
10.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro