Reklama

Nie tylko kostka ze Starego Rynku do wylicytowania na WOŚP. Ciekawych aukcji jest znacznie więcej

fot. allegro.pl
fot. allegro.pl

Co można kupić?

W ramach wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku na aukcje trafiają przeróżne usługi, przedmioty, przeżycia. Już na początku stycznia informowaliśmy, że Jacek Jaśkowiak wystawił na aukcję kostkę ze Starego Rynku. Dziś trzeba za nią zapłacić już ponad 6000 złotych (TUTAJ).

Co jeszcze można wylicytować na aukcjach związanych z naszym miastem? Jest ich mnóstwo, a listę tych ciekawszych przygotował magistrat. Na licytację trafiła piłka z podpisami zawodników Lecha Poznań (TUTAJ). Kosztuje około 600 złotych. Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych wystawiło "Dzień z czołgiem Abrams", w ramach którego nie tylko można zobaczyć czołg, ale też zwiedzić CSWLąd i spotkać się z jego komendantem (TUTAJ). W tej chwili koszt to 1700 złotych.

Na wspólny posiłek w restauracji na Starym Rynku zaprasza minister Adam Szłapka (TUTAJ). Na spotkanie zaprasza też zastępca prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski (TUTAJ). Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu oferują natomiast rejs policyjną motorówką (TUTAJ).

Licytacji jest mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wielki finał WOŚP już w niedzielę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro