Reklama
Reklama

Od poniedziałku siedzą w zimnych mieszkaniach bo nie ma w bloku ogrzewania. "Dzwonimy gdzie się da, a grzejniki cały czas są zimne"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. P.
Zdjęcie ilustracyjne | fot. P.

Do redakcji epoznan.pl zwróciła się zrozpaczona mieszkanka z ul. Staszica 6 w Poznaniu.

Napisała we wtorek, że już od poniedziałku w bloku nie ma ogrzewania, a mieszkańcy marzną w swoich mieszkańcach. Niektórzy zmuszeni są odpalać elektryczne ogrzewanie, które jest bardzo kosztowne - Od wczoraj rana czyli od 8.01 na Staszica 6 nie ma ogrzewania, zgłaszaliśmy sprawę w administracji. Dzwonimy gdzie się da, ale bez efektu, nadal marzniemy.

Mieszkanka wspomniała w rozmowie z redakcją epoznan.pl, że taka sytuacja w tym sezonie grzewczym zdarzyła się już drugi raz - Budynek czeka na remont. To, co się dzieje z tym ogrzewaniem jest bardzo uciążliwe dla nas lokatorów. Ogrzewanie, to tutaj tylko jedna z kilku spraw.

Veolia co prawda podaje informacje o przerwach w dostawie ciepła, ale dotyczy to os. Armii Krajowej 1-3, 4-10, 11-17 i 18-24, we wtorek miała tam miejsce awaria sieci w budynku. Mieszkańcy również pozostawali przez jeden dzień bez ogrzewania, natomiast nie ma żadnego komunikatu o awarii na ul. Staszica.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
14.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro